Mikael Wiehes gästbok - Skriv en rad
Namn Meddelande
phpBook Ver. 1.60 © 2005 by Age Bosma
Henrik
Ort/land :
Stockholm

Hej Mikael! Jag hoppas verkligen att du inte tänker spela på Berns 19:e juni. Det vore tragiskt om en vän till arbetarklassen som du inte tog hänsyn till de vidriga förhållanden som råder för Berns städare! Stöd den fackliga konflikten istället!

1789+0!

 
Linda Thompson
Ort/land :
Katrineholm

Vill bara tacka för skivan "Ta det tillbaka". Jag fick idag reda på att jag kommer att förlora min sjukersättning i september. Inte för att jag är frisk utan för att jag varit sjuk för länge och då måste man visst bli arbetslös istället (vilket inte är så kul när man inte har någon A-kassa och ett belånat hus). Efter att ha gråtit halva dagen satte jag på din platta och nu är jag arg i stället, vilket är mycket mer konstruktivt. Tur att det är val i höst och om vi bara hjälps åt kommer vi snart att ha en ny regering!

 
Togge
Ort/land :
Landskrona

Hej Mikael!

Vill tacka för "Den jag kunde va" som gett mig mycket kraft och hjälpt mig sedan min kompis sedan 7 års ålder helt oväntat gick bort i diabetes 33 år gammal. gammal.

 
Annika
Ort/land :
sverige

Du är välkommen till
resurs.ning.com

Du är våran hjälte !

 
Helen Albertsson
Ort/land :
Helsingborg

Hejsan Mikal.
Jag har en liten fråga och det gäller om du skulle vara intresserad att göra radio för oss.
Vi ska göra reklam för vänsterpartiet i radio rix dvs snuttar som kommer att köras 10 ggr per dag fom 15 augusti.
Min fråga är om du skulle vara intresserad att vara vår röst och vad du tar för det?

 
Annika ahlberg
Ort/land :
Landskrona

Du värmde upp Landskrona idag. TACK!
Annika.

Skicka E-post till användaren