Mikael Wiehes gästbok - Skriv en rad
Namn Meddelande
phpBook Ver. 1.60 © 2005 by Age Bosma
Marcus Zimmerman
Ort/land :
Knäred

Hoppas att du lyckas med att stoppa Alliansens framfart, samt girgighetens och egoismen tillväxt. Jag kan inte förstå hur folk kan bli så ondskefulla, egoistiska, giriga, och skadeglada typer som majoriteten utav landets befolkning är.Hoppas verkligen dom lyssnar och tar till sig om budskapet mot orättvisorna som du för.

Skicka E-post till användaren
SW
Ort/land :
Stockholm

Tack för en underbart bra spelning på Gröna Lund i går. Ska definitivt se dig igen! /En åttiotalist

 
Siw Sköldbring
Ort/land :
Solna

VARMT TACK MIKAEL,
för en helt underbar konsert igår 100719, på Gröna Lund i Stockholm!!!
Underbara texter och toner, energi, intellignt, roligt, stämningsfullt - men allra mest KRAFT- OCH HOPPGIVANDE FÖR SÅ MÅNGA!!!
TACK FÖR ATT DU FINNS FÖR OSS MIKAEL, SOM VÄRMANDE LJUS I DENNA GRYMMA, KALLA O HÅRDA VÄRLD - DU HJÄLPER LÅNGT OCH LÄNGE SKA DU VETA!!!
KRAM! Siw

 
Lotta
Ort/land :
Värmland

Fantastiskt att den
här sidan finns.
Wiehes texter är jättebra
och modiga.Ger kraft.
Om det är riktigt att Littorin köpt en annan människa för att roa sig så är det vidrigt,inte bara för att han är moderat utan för att han suttit i regeringen
Otäckt. Förslaget från Beatrice Ask om att man kunde hoppa över rättegång med advokat
och låta en domare döma direkt var också förbluffande.
DET ÄR NOG NU.

 
Jonas Gustafsson
Ort/land :
varberg

Tack för en riktigt trevlig konsert vid Bosjökloster. Underbart väder och bra musik som gjorde kvällen fulländad.

 
Christoffer Modig
Ort/land :
Simrishamn

En kort fråga, men ack så viktig:

Hur ska vi göra för att bäst och mest effektivt stoppa Sverigedemokraterna?

Jag känner mig tom och vill kämpa mot dem på bästa, hederliga sätt.

Tacksam för svar
Christoffer